Dostawa

Dostępne opcje wysyłki:

  • Kurier
  • Paczkomat InPost

W przypadku dokonania jednorazowego zakupu produktów na łączną kwotę powyżej 1000zł przesyłka jest darmowa.

Jeżeli przesyłka nie zostanie podjęta w terminie i zwrócona na adres nadawcy, koszt ponownej przesyłki jest po stronie kupującego. Tak samo dzieje się w przypadku błędnie podanego adresu lub danych do wysyłki.

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi w zależności od wybranego sposobu dostawy od 1 do 3 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin. Termin ten należy liczyć od dnia otrzymania wiadomości e-mail o zrealizowaniu zamówienia i nie jest on wliczany do czasu realizacji zamówienia.

Ograniczenie prawa do odstąpienia.

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

[Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.]

Formy Płatności

  • Płatność szybkim przelewem  lub Płatność BLIKIEM

Płatności natychmiastowe to najszybsza forma płatności dostępna w sklepie

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest mElements S.A.

  • Przelew tradycyjny na konto

Aleksandra Nowak

mBank nr:  08 1140 2004 0000 3902 7779 3713

W tytule przelewu prosimy o podanie indywidualnego numeru zamówienia, który nadawany jest w toku składania zamówienia.

CART